28 شهریور 1398
همکاری در فروش
یک سیستم دو سر برد در دنیای کار و کسب

گروه tmba (قلب بازاریابی ایران) با ارائه یک لینک معرف اختصاصی، از شما همراهان عزیز درخواست می‌کند تا افراد بیشتری را به استفاده از خدمات این گروه (شامل خدمات آموزش حضوری و آنلاین بازاریابی و فروش و کتابهای تخصصی در این حوزه) دعوت کنید. با خرید هر شخصی که از لینک معرفی شما استفاده کرده باشد، شما ۵ درصد کمیسیون خواهید گرفت!

 

انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند و این خصلت اجتماعی بودن آنها را نیازمند همکاری با یکدیگر می‌کند. این همکاری می‌تواند در جنبه‌های مختلفی خود را نشان دهد. از کمک برای دست‌یابی به یک موفقیت مشترک، پیشبرد یک پروژه و یا انجام یک فعالیت داوطلبانه گرفته تا جنبه‌های حرفه‌ای مانند همکاری در فروش می‌تواند به اثبات همین مسئله بپردازد. 

 

سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی است. شما نیز می‌توانید به آسانی به جمع هزاران بازاریابی بپیوندید که از این سیستم میلیون‌ها تومان درآمد دارند. تنها کافی است در  پلتفرم کسب درآمد tmba عضو شوید و با ترغیب دوستان ، همکاران ، مشتریان، و فالوئرهای خودتان در شبکه‌های اجتماعی به خرید محصولات و خدمات ما کمیسیون دریافت کنید.
نها سرمایه مورد نیاز شما برای عضویت در سیستم همکاری در فروش tmba، یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام است. در این سیستم هرکسی می‌تواند درآمد میلیونی داشته باشد. وبلاگ‌نویسها، تولیدکنندگان محتوا، وب‌مسترها، سخنرانان، بازاریاب‌ها، مربیان و تمام کسانی که با دنیای دیجیتال غریبه نیستند می‌توانند به‌راحتی از این سیستم کسب درآمد کنند.
لینک پایین به معرفی این مکانیزم اثربخش پرداخته است:
img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران