15 مرداد 1396

فروش لباس مرغ سرخ شده KFC در فروشگاه آنلاینش

مارکتینگ نیوز- این برند راه بنیانگذارش را در یک خط نجومی برگری دنبال می کند. صرف نظر از روز خرید، KFC یک محصول جدید مهم تری را روانه فروشگاه تجاری آنلاین خود کرد.

به گزارش ام بی ای نیوز، آژانس Wieden & Kennedy ،Portland و فروشگاه KFC تعداد زیادی محصول خاص را برای عرضه روانه بازار کرده است که شامل جوراب های ران مرغی، تی شرت های کلنل سندرز، روبالشی هایی که شما را به خوابیدن بر روی صورت کلنل سندرز دعوت می کند، یک گردنبند طلایی با پیام "Finger-Lickin Good"، یک سوییشرت با نوشته "Fried Chicken USA"، یک برگر 400 ساله به شکل یک شهاب سنگ و محصولات دیگر.


همه این محصولات به تعداد محدود هستند بنابراین طرفردارن این برند و محصولاتش باید سریعتر اقدام کنند به خصوص برای برگر از فضا برگشته چو تنها یک عدد از آن ساخته شده است.

طبق صحبت های Steve Kelly کارگردان رسانه و دیجیتال KFC آمریکا، کلنل هارلند سندرز به تنهایی برای بوتیک و برای دنبال کردن راه تجاری بنیان گذارش الهام بخش بوده است.


Kelly همچنین می گوید: اگر شما به eBey بروید و کلنل سندرز را جستجو کنید شما صورت او را برروی هر چیزی خواهید دید. حالا او به فرهنگ مردم پسند برگشته است، در واقع یک کمبود تجاری وجود داشت. بنابراین ما این محصولات را در روح کلنل سندرز خلق کردیم، چون ما نیاز داشتیم که او را به جایگاه واقعیش برای انجام ماموریت اصلیش برگردانیم.

از این رو، آیا 20 هزار دلار برای برگر فضایی یک شوخی ست؟ و یا آیا KFC واقعا انتظار این را دارد کسی آنها را بخرد؟ Kelly با خنده پاسخ می دهد: بله و بله. Kelly ادامه می دهد: برند تنها امیدوار است فرصتی کسب کند حتی با این برگرها و محصولات دیگر، ولی به طور کلی KFC به دنبال فراهم کردن جریان درآمدی از آنها نیست. ممکن است تقاضا در آنجا وجود داشته باشد ولی ما تلاشی برای تبدیل کردن آن در این زمینه نمی کنیم. ما با ساخت آن بیشتر می خواهیم به محبوبیت و ارتباطی که KFC در زمان شروع به کارش داشته است برسیم.

در ادامه، KFC برنامه هایی برای مشارکت با برند های اسباب و وسایل زندگی در ساخت محصولات آینده خود دارد. در آن زمان آژانس Wieden & Kennedy و Staples شریک های کلیدی برای تولید بودند، به طور مثال، Wieden این سنگ های برگری را حکاکی کرد ولی شرکت، Staples را نیز وارد روند تولید کرد چون خرده فروشان پیشنهاد انعطاف پذیری بیشتری برای تولید براساس تقاضا به KFC داده بودند.

یک واقعیت بامزه: اگر شما دقیق تر نگاه کنید خواهید دید که همه مجموعه شامل محصولاتی براساس آرایش سندرز است مثل کروات بولو و یا جیب چهارگوش او. در محصولات بعدی ، شرکت قسمت های بیشتری را عرضه خواهد کرد بنابراین طرفداران تیپی کاملا شبیه کلنل خواهند داشت.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران