9 اسفند 1395

میهمانان اسکار سوار بر تسلا می‌آیند

مارکتینگ نیوز- هشتاد و نهمین مراسم اسکار قرار بود بامداد امروز به وقت تهران در دالبی تئاتر هالیوود لس‌آنجلس برگزار شود.طبق روال سال‌های گذشته، هنرمندان سوار بر لیموزین‌ها یا خودروهای گران قیمت در مراسم فرش قرمز حضور پیدا می‌کنند.

 

به گزارش دنیای اقتصاد، امسال، به لطف سرویس All-Tesla که از سوی مورگان فریمن بازیگر مشهور حمایت مالی می‌شود، میهمانان اسکار نیز می‌توانستند مدل‌های S و X خودروهای تسلا را برای حضور در این مراسم انتخاب کنند. طبق گزارش‌ها، امسال یکی از شرکت‌های خدمات خودروهای تشریفاتی مخصوص این مراسم، خودروهای قبلی خود را با مدل‌های شرکت تسلا عوض کرد اما ظاهرا این برند امسال آنقدر روی بورس است که حتی بازیگر معروف، مورگان فریمن که مدت‌ها است هم سرمایه‌گذار شرکت تسلا و هم خود صاحب یک مدل S این شرکت است تصمیم گرفت تا شرکت سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی خودروی تسلا را راه‌اندازی کند.

 

 

 

در سپتامبر سال 2016، فریمن اعلام کرد که یکی از طرفداران پروپا قرص مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک است و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا در شرکت وی سرمایه‌گذاری کند: «من یکی از طرفداران ایلان ماسک هستم و معتقدم وی بسیار مبتکر و خلاق است و ایده‌های فوق‌‌العاده‌ای برای پیشبرد صنعت تکنولوژی دارد. کاری که ماسک انجام داده را هیچ کس تاکنون انجام نداده است.» Robert Gaskill، سال گذشته ‌ایده پروژه All-Tesla Limo را به فریمن پیشنهاد داد. مورگان فریمن در این پروژه که حالا با عنوان «MOTEV» شناخته می‌شود، به تنهایی سرمایه‌گذاری کرده و با هدف ساخت «بزرگ ترین ناوگان خودروهای تسلا در کشور آمریکا»، آن را راه‌اندازی کرده است. All-Tesla در حال حاضر مدل‌های Xs و Ss را در لس آنجلس در اختیار دارد و قرار است شعب خود را به نیویورک و آتلانتا نیز گسترش دهد. فریمن با کمک واسطه‌هایی که دارد توانست قرارداد‌های موفقی مانند Shuttle Service در CBS’s Madam Secretary (که خود فریمن تهیه‌کننده آن بود) را ببندد و حالا نیز قسمتی از حمل‌و‌نقل میهمانان به مراسم اسکار را بر عهده گرفته است. مشتریان عادی نیز می‌توانند خودروهای این سرویس خدماتی را از طریق برنامه مخصوص و با قیمت ساعتی 80 دلار، رزرو کنند، اما تمام خودروهای این شرکت، برای مراسم اسکار رزرو شده‌اند.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها