24 مهر 1396

اقتصاد جهانی در رسانه های امروز جهان (دوشنبه)

مارکتینگ نیوز- مهمترین عناوین اقتصادی برخی از رسانه های مطرح امروز جهان به شرح زیر است:

 

به گزارش پول نیوز:

 

بلومبرگ – به عقیده صندوق بین المللی پول رشد اقتصاد جهانی بر اثر چالش های سیاسی- اقتصادی موجود در مناطق مختلف ممکن است به صفر برسد.

شینهوآ- هند و ژاپن برای سوآپ ال ان جی همکاری های جدیدی خواهند داشت.

واشنگتن پست – دولت فرانسه طرح اصلاحات مالیاتی را با هدف بهبود شرایط کسب و کار در این کشور، کلید زد.

تکنوبوفالو – مرسدس بنز برای 350 هزار محصول خود در هند فراخوان بازدید کیسه ایمنی هوا صادر کرد.

گالف نیوز – رئیس جمهور ترکیه طرح افزایش مالیات شرکت های ترک با هدف افزایش درآمد دولت را به پارلمان این کشور ابلاغ کرده است.

اکونومیک تایمز - به گفته صندوق بین المللی پول، اقتصاد جهانی سالم‌ترین شرایط خود طی سالیان گذشته را تجربه می کند، اما همچنان می تواند به واسطه نرخ های بهره پایین و هزینه های دولتی بیشتر از سوی کشورهای که چنین امکانی دارند، هرچه بیشتر پشتیبانی شود.

حریت - ترکیش ایرلاینز، شرکت هواپیمایی ترکیه، رکورد ضریب بار 81.5 درصدی را در ماه سپتامبر ثبت کرده است، که بیشترین میزان طی پنج سال گذشته محسوب می شود.

 

رویترز - کسری تجاری هند در ماه سپتامبر برابر با 8.98 میلیارد دلار گزارش شده است، که کمترین میزان طی هفت ماه گذشته محسوب می شود. کسری تجاری هند در ماه آگوست برابر با 11.64 میلیارد دلار بود.

گاردین - از زمان برگزاری رفراندوم برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، ارزش پوند در برابر دلار آمریکا حدود 13 درصد افت داشته است، که هزینه های واردات را افزایش داده و نرخ تورم این کشور را به بالای 2 درصد رسانده است.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران