4 شهریور 1396
نهایی شدن توافق «ایزی هتل» با ایران؛
هتل‌سازان انگلیسی به ایران می‌ آیند

مارکتینگ نیوز- برجام کار خودش را کرد؛ بالاخره ایران با گروه هتل‌سازی«ایزی هتل انگلیس» به توافق رسید. بر این اساس قرار شده است، این شرکت معروف، بیش از 500 اتاق هتل در ایران بسازد.

 

رویترز این قرارداد را متاثر از توافق هسته‌ای ایران با کشورهای جهانی در سال 2016 دانسته و گفته است هتل‌سازان زنجیره ای دیگری نیز از فرانسه و اسپانیا هم پیش از این برای انجام مذاکرات به ایران آمده‌اند.


به گزارش پول نیوز، «گای‌پارسون» رئیس ایزی هتل انگلیس به رویترز گفته است: شرکت‌های زیادی وجود دارد که به دنبال توسعه و احداث هتل در ایران هستند. ما هم می‌خواهیم در خاورمیانه توسعه و گسترش پیدا کنیم و این برای ما فرصت بسیار مناسبی است.

از جمله این هتل‌های زنجیره‌ای که پس از لغو تحریم‌ها با ایران مذاکره کردند می‌توان به «آکور» فرانسه و «ملیا هتل اینترنشنال» اسپانیا اشاره کرد.


او گفت: ما فکر می‌کنیم اکنون زمان مناسبی است، اما همچنان به رصد کردن شرایط و مذاکره با ایران و نیز توسعه‌دهندگان این هتل ادامه می‌دهیم.


به گفته او، بر اساس گزارش شورای گردشگری و مسافرتی جهان ایران سی و سومین کشور گردشگری در جهان است و دولت این کشور امیدوار است که 20 میلیون گردشگر تا سال 2025 جذب کند.


او همچنین گفت:‌ اکثر مشتری‌ها احتمالاً ایرانی و از خود ایران خواهد بود و شرکت لزوماً نیازی به افزایش مسافرت‌ها از اروپا یا انگلیس نخواهد داشت.

«پارسون» ادامه داد: ایزی هتل در جهان به صورت فرانشیز مدیریت می‌شود و مفهوم آن این است که قراردادهای جانبی و فرعی با کارمندان و شرکت‌های همان کشور منعقد می‌شود و این مدل مدیریتی به شرکت اجازه توسعه بدون ریسک و سرمایه‌گذاری مستقیم را خواهد داد.

img2
  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین‌ها

گزارش جایگاه ذهنی سلبرتیهای ایرانی در شهر تهران